top of page

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız Cevaplar

Bu bölümde, bilalhocayds.com hakkında bize en sık sorulan sorulardan bazılarını derledik. Kaçırdığımız bir nokta varsa lütfen çekinmeden bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Video Conference

Kayıt iptali politikanız nedir?

Bir ders veya kurs satın aldığınızda dersler başlamadan önce istediğiniz zaman satın almanızı iptal edebilirsiniz. Tarafınıza gönderilen kitaplar ve kaynakların bize ulaşmasından sonra satın almanız iptal edilecektir. Kitapların geri gönderilmemesi ya da zarar görmüş durumda gönderilmesi halinde ödediğiniz ücretten kitap ücretleri kesilerek iade yapılacaktır. Kurslar başladıktan sonra iptal işlemi yapılamamaktadır.

Havale iadeleri kitaplar tarafımıza ulaştıktan sonra 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Working from Home

Online ders imkanı sunuyor musunuz?

Tüm derslerimiz Zoom üzerinden online olarak yapılmakta,kaydedilip daha sonra izleyebilmeniz için size tanımlanacaktır.

bottom of page